Порадник для першокурсника

  • По-перше, знайдіть та запишіть (сфотографуйте) розклад занять вашої групи. Розклад може змінюватися, тому частіше зазирайте у нього.
  • Ознайомтеся з усіма підрозділами навчального закладу, які можуть знадобитися: кафедри, аудиторії, бібліотека, актова та спортивна зали, комп’ютерні класи, медпункт тощо. Дізнайтеся години їхньої роботи.
  • Візьміть собі за правило приходити на заняття на 10-15 хв раніше, щоб спокійно знайти потрібну аудиторію.
  • Дізнайтеся й запишіть номери телефонів, прізвища та імена ваших викладачів, куратора вашої групи, одногрупників (особливо старости групи).
  • Придбайте достатню кількість зошитів. Помиляється той студент, який пише всі конспекти в одному зошиті – готуватися до іспитів буде складно. Головне, щоб у вас завжди лежали «запасні» 1-2 ручки, також зручно мати при собі ручку червоного або іншого кольору – з їх допомогою ви зможете підкреслювати найважливіші визначення, ставити позначки на полях, виділяти нові терміни тощо.
  • Обов’язково запишіть у відповідному зошиті: прізвище, ім’я та по батькові викладача, який веде певний предмет, дні та години, коли викладач буває на роботі. Коли настане час здавати реферати й курсові, ця інформація буде дуже цінною.
  • Налаштуйтеся на те, що підготовка до сесії починається… з першого заняття. На семінарах ведіть себе активно – виступайте з доповненнями, уточненнями, ставте запитання.
  • Студентське життя буває один раз у житті. Воно неповторне! Беріть активну участь у громадському житті групи й коледжу. Крім того, запишіться до гуртка, який Вам до душі: танцювального, вокального, спортивного тощо. Студентські роки минають швидко, потурбуйтесь про те, щоб Вам було що згадати.

https://docomomobrasil.com/rtp-slot/https://docomomobrasil.com/slot-server-luar/https://revista.sthembrasil.com/slot-deposit-dana/https://journals.woundscanada.ca/slot-deposit-pulsa/http://docomomobrasil.com/slot-demo/https://ncst.mw/slot-demo-pragmatic/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-demo/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-deposit-dana/http://mv-conference.phonepulse.ie/https://jurnal.warnasulsel.com/pages/slot-luar-negeri/https://ncst.mw/slot-bonus/https://ncst.mw/togel-online/https://kustwudil.edu.ng/wp-content/uploads/slot-demo/https://v-rouge.com/slot-server-luar/https://www.ncst.mw/wp-content/plugins/bar/https://biologi.ipb.ac.id/~ojsbio/pages/slot-deposit-dana/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/slot-deposit-pulsa/https://sidapro.fsb.ung.ac.id/idn-slot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/mpo-slot/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/https://www.poponguine.info/wp-content/slot-gacor/