ЕКСКУРСІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ МАЕЕС НА ПІДПРИЄМСТВО «ПРЕСТИЖ-АВТО»

ЕКСКУРСІЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ МАЕЕС НА ПІДПРИЄМСТВО «ПРЕСТИЖ-АВТО»

В грудні місяці 2022 року відбулася екскурсія викладачів та студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (напрям підготовки – електроустаткування та комп’ютерна діагностика транспортних засобів) на підприємство «Престиж-Авто».

Офіційний дилер Volkwagen ТОВ «Престиж-Авто» в Хмельницькій області працює на українському ринку в автомобільному бізнесі більше 15 років та впевнено займає одне з провідних місць на ринку автопослуг.

Компанія «Престиж-Авто» є офіційним дилером марки Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «Престиж-Авто» перший в Хмельницькому концептуальний автоцентр, який відповідає Європейським стандартам та вимогам, як щодо будівлі автосалону, так і щодо рівня технічного оснащення.

В шоу-румі компанії студенти та викладачі кафедри  мали змогу ознайомитися із новинками автомобільної продукції від концерну Volkswagen AG.

Автосалон «Престиж-Авто» це не лише шоу-руми з новими автомобілями, це і великий сервісний центр, обладнаний найновішою комп’ютерною діагностичною апаратурою та всіма необхідними сучасними підйомниками, рихтувально-малярним та мийним обладнанням.

Під час відвідування цеху з ремонту автомобілів студенти мали змогу ознайомитися із сучасним устаткування, що там використовується. Фахові працівники компанії, що пройшли багаторівневу підготовку не лише в Україні, а і за кордоном, продемонстрували гостям устаткування для проведення комп’ютерної діагностики транспортних засобів та програмне забезпечення, яке при цьому використовується.

В рихтувально-малярному цеху відвідувачі ознайомитися із устаткуванням та технологіями відновлення автомобіля.

Цикл робіт з нанесення і закріплення лакофарбового матеріалу на виріб завершується його висушуванням. Для цього необхідно забезпечити наявність ретельно очищеного, постійного і підігрітого до заданої температури повітря. Неякісне очищення повітряного потоку призводить до потрапляння на пофарбовану поверхню забруднених частинок і зниження якості робіт. Тому вкрай важливо, щоб сушка автомобіля після фарбування проводилася в спеціально призначеному для цього місці. Фінішне фарбування поверхні деталей, виробів, автомобілів відбувається в фарбувальних камерах. Незалежно від сфери застосування, фарбувально-сушильна камера влаштована за єдиним принципом. Для більшої ефективності в роботі комплексу об’єднані процеси фарбування і сушки. Як це відбувається на підприємстві студенти отримали інформацію від фахового спеціаліста. Їм було продемонстровано роботу сушильної камери з розміщеним автомобілем марки Volkwagen.

Студентам також продемонстрували роботу складу запасних частин та аксесуарів. Його правильно організована робота дає змогу ремонтувати автомобіль без затримок та додаткових затрат з боку клієнта та на високому рівні.

Фахівці фірми розповіли як працює відділ гарантійного та післягарантійного сервісу для проданих автомобілів.

На останок продемонстрували роботу підприємства під час відключення електроенергії з використанням дизельного генератора.

Про автора

MAEES administrator

Напишіть відгук

https://docomomobrasil.com/rtp-slot/https://docomomobrasil.com/slot-server-luar/https://revista.sthembrasil.com/slot-deposit-dana/https://journals.woundscanada.ca/slot-deposit-pulsa/http://docomomobrasil.com/slot-demo/https://ncst.mw/slot-demo-pragmatic/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-demo/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-deposit-dana/http://mv-conference.phonepulse.ie/https://jurnal.warnasulsel.com/pages/slot-luar-negeri/https://ncst.mw/slot-bonus/https://ncst.mw/togel-online/https://kustwudil.edu.ng/wp-content/uploads/slot-demo/https://v-rouge.com/slot-server-luar/https://www.ncst.mw/wp-content/plugins/bar/https://biologi.ipb.ac.id/~ojsbio/pages/slot-deposit-dana/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/slot-deposit-pulsa/https://sidapro.fsb.ung.ac.id/idn-slot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/mpo-slot/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/