Новини

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА “Електропобутова техніка” освітній рівень: магістр

20.07.2022 року закінчилось обговорення ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ “Електропобутова техніка”

Читати далі

Як на кафедрі МАЕЕС створюють роботів

Студенти і викладачі Хмельницького національного університету працюють над створенням і вдосконаленням справжніх роботів і робототехнічних систем, які можна використовувати на виробництві. У лабораторіях це невеликі маніпулятори, але в реальності вони мають гігантські розміри та здатні замінити ледь не сотні робітників, приміром, на шкідливих підприємствах.

Читати далі

На кафедрі МАЕЕС виготовляють сонячні мініелектростанції на передову

Студенти і викладачі Хмельницького національного університету виготовляють сонячні мініелектростанції для військових на передову. За свою роботу грошей не беруть — лише на матеріали.

Читати далі

До уваги вступників, які не зареєструвались на НМТ

До уваги вступників, які не зареєструвались на НМТ
Упродовж 10ー20 червня 2022 року в Хмельницькому національному університеті (вул. Інститутська, 11, третій навчальний корпус, перший поверх, приймальна комісія) буде створений центр допомоги в реєстрації для складання НМТ особам, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку) в період 1 лютогоー19 квітня. Такі особи зможуть взяти участь в додатковій сесії, яка відбудеться 16–20 серпня 2022 року, та зможуть взяти участь у конкурсному відборі на місця за рахунок Державного бюджету України.
При собі мати документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • атестат (свідоцтво) про закінчення школи.

Телефон для довідок: 0671226860

Офіційні джерела інформації

У мерії закликають мешканців громади зберігати спокій та користуватися інформацією з офіційних джерел, передає Depo.Хмельницький.

“Не поширюйте неправдиву інформацію та відповідально ставтеся до власних постів у соцмережах”, – закликають в мерії.

Читати далі

Навчання з SIEMENS: частина 3

У рамках співпраці між ДП «Сіменс Україна» та Хмельницьким національним університетом, викладачі кафедри Машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем, доценти Горященко Сергій та Майдан Павло прийняли участь у практичному курсі «Налаштування, введення в експлуатацію, діагностика та обслуговування приводів SINAMICS G120» який відбувся 01-02 лютого 2022 року у м. Київ.

На курсі було розглянуто апаратну конфігурацію частотних перетворювачів SINAMICS G120, які мають модульну структуру компонентів та широкий діапазон потужностей – від 0,55 до 250 кВт. Дана серія частотних перетворювачів поставляється з трьома варіантами напруги для підключення до мереж 200, 400 та 690 В. Для введення функцій безпеки в експлуатацію використовують інструменти STARTER або SINAMICS Startdrive.

Читати далі